Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Eten op locatie Restaurant | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping ligt in de Caminho das Arvores wijk van Salvador binnen 16 minuten wandelen van het winkelcentrum Salvador en beschikt over een wellnesscentrum. Dit 40 m² grote appartement biedt uitzicht op de stad en garandeert de veiligheid van de gasten met 24 uur bewakingsdienst.
Dit appartement heeft een welgelegen locatie op slechts 400 meter van het Shopping Center Sumare en op een korte afstand van metrostation Pernambués. Kerk van São Francisco bevindt zich op 2 km van Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping, terwijl Expresso linha verde busstation op 5 minuten loopafstand van het pand ligt. Deze 1-badkamer accommodatie is op op 2,1 km van het Parque da Cidade Joventino Silva gelegen.
Bij dit appartement zijn een inloopdouche en een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook badlakens.
Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Salvador Shopping Mall450 m
- Centro Cultural dos Correios2,3 km
- Praia de Amaralina4,4 km
- Escadaria Segundo Sol3,9 km
- Amaralina Headquarters4,5 km
- Espaço Pierre Verger da Fotografia Baiana4,6 km
- Kerk van São Francisco2,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Fitnesscentrum
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping.
Gasten van Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het winkelcentrum Salvador, binnen 16 minuten te voet vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque da Cidade Joventino Silva (2 km) en Kerk van São Francisco (2,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping te boeken?
De prijs van het boeken van Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping is $31. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping?
Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Beschikt dit appartement over een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in openbare gebieden. - ❓
Wat is precies de grootte van Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping?
Flat Athenas America Ao Lado Do Salvador Shopping bestaat uit 40 vierkante meter.